Skolas skaļās lasīšanas konkursam tika izvirzīti 23 skolēni. 1.-4.klašu grupā pateicības saņēma: Marta Medne, Zemgus Mūrnieks, Anitra Čable, Melānija Inda, Lauma Glāzniece, Ernests Berkolds.
1.vieta - Lauris Jānis Galviņš
2.vieta - Emīlija Riekstiņa, Sabīne Pērkone
3.vieta- Roberts Kirillovs, Daniels Biezais
5.-9.klašu grupā pateicības saņēma: Alise Vanaga, Armands Pakalnietis, Nellija Heisele, Keita Estere Mūrniece, Dāvids Stepe, Mārcis Glāznieks, Evelīna Uiska, Matīss Salmiņš.
1.vieta - Laima Zvirbule
2.vieta - Paula Vanaga
3.vieta - Aleksis Pērkons, Enija Lavandele
Paldies skolotājām, kas skolēnus sagatavoja konkursam!
Sveicam arī 5.klases skolnieces Nelliju Heiseli ar iegūto 3.vietu un Alisi Vanagu ar iegūto Atzinību, 8.klases skolnieci Dārtu Luīzi Melli ar iegūto 1.vietu Alūksnes un Gulbenes novadu apvienotajā latviešu valodas un literatūras II posma olimpiādē! Paldies skolotājai D.Ozolai par skolnieču sagatavošanu olimpiādei un veiksmīgu dalību tajā!
Lejasciema pamatskolai 2. vieta S!-Fischer ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā
“S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2024” norisinājās trīs posmos - 26. janvārī Pļaviņās, 9. februārī Priekuļos un 1. martā Siguldā. Uz čempionātu devas arī Gulbenes novada Lejasciema pamatskolas audzēkņi, kuriem 40 Latvijas skolu konkurencē izdevās izcīnīt augsto 2. vietu kopvērtējumā.
Posmos individuāli tika izcīnītas 8 godalgotas vietas: S-10 grupā Laumai Glāzniecei katrā posmā pa medaļai - divas zelta, viena bronzas, V-12 grupā Ernestam Berkoldam 1. un 3. vieta, V14 grupā Miķelim Salmiņam 3. vieta, Mārcim Glāzniekam 2. un 3. vieta. Lejasciema pamatskolas komandā vēl startēja: Anitra Čable, Elza Brekte, Stefānija Buligina, Anete Čable, Alise Vanaga, Made Vanaga, Mišela Tīna Berkolde, Amanda Jozepa, Edžus Glāznieks, Emīls Mednis, Henrijs Suntažs, Daniels Biezais, Arnis Čablis, Krišjānis Kristens Ozols, Jēkabs Krēsliņš, Ronalds Brekte, Valters Vanags, Jāzeps Kubuliņš, Dāvids Stepe, Patriks Kupcis un Matīss Salmiņš. Skolēnus sagatavoja Lāsma un Valerijs Gabdulļini.
Šogad jau 15. reizi valstī norisinās CSDD rīkotais mācību projekts “Gribu būt mobils”. Projekta mērķis ir attīstīt 6.-8. klašu skolēnu satiksmes drošības pratību, sniedzot iespēju ne vien apgūt un papildināt zināšanas par dažādām ceļu satiksmes drošības tēmām, bet arī mudinot patstāvīgi domāt un analizēt savus un citu paradumus ceļu satiksmē.
Lejasciema pamatskolas 6.klases divas komandas šajā projektā nokļuva līdz pusfinālam, kurā komanda “Snikeri” (Dāvids, Patriks, Marsels, Glib, Georgii) izcīnīja godalgoto 3.vietu! Paldies skolotājai L.Černoglazovai!
Labāko darbu autorus skolā bija ieradies apsveikt olimpiskais čempions Daumants Dreiškens. Anetes Čables darbiņš tika izvirzīts uz nākamo kārtu Rīgā. Paldies par radošumu mazajiem māksliniekiem un vizuālās mākslas sk. Beātei Mednei par viņu pamudināšanu piedalīties!
Sveicam ERNESTU BERKOLDU ar iegūto 3.vietu Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “Naujene WIND 2023” (skolotājs J.Ivanovs)
Pateicību par labām un teicamām sekmēm šajā mācību gada I semestrī saņēma 4.klases skolēni Teodors Balodis, Nellija Heisele, Paula Kūriņa, Alise Vanaga, Karlīna Zariņa, 5.klases skolēni Mišela Tīna Berkolde, Marija Ina Brekte, Mairis Krēsliņš, Jāzeps Kubuliņš, Patriks Kupcis, Marsels Lūkins, Miķelis Salmiņš, Dāvids Stepe, Made Vanaga, 6.klases skolēni Mārcis Glāznieks, Paula Vanaga, Katrīna Vita Žīgure, 7.klases skolniece Dārta Luīze Melle, 8.klases skolēni Matīss Salmiņš, Karlīna Keita Stivka, Nellija Bērziņa, Sofija Sāra Berkolde un 9.klases skolēni Katrīna Kalvīte, Anna Nikola Berkolde un Valdis Grīslis.
Pateicību par labām un teicamām sekmēm šajā mācību gada I semestrī saņēma
3. klases skolnieki Nellija Heisele, Paula Kūriņa, Alise Vanaga, Karlīna Zariņa, Teodors Balodis
4.klases skolnieki Marija Ina Brekte, Made Vanaga, Mairis Krēsliņš, Jāzeps Kubuliņš, Patriks Kupcis, Marsels Lūkins, Miķelis Salmiņš, Dāvids Stepe
5.klases skolnieki Paula Vanaga, Amanda Ziemele, Katrīna Vita Žīgure, Mārcis Glāznieks
6.klases skolnieces Laura Guste, Dārta Luīze Melle
7.klases skolnieki Sofija Sāra Berkolde, Nellija Bērziņa, Karlīna Keita Stivka, Matīss Salmiņš
8.klases skolniece Katrīna Kalvīte
9.klases skolnieki Gerda Asnāte Berkolde, Anna Estere Tauriņa, Ernests Pauls Mednis
12.klases skolnieks Ričards Didriksons
ZELTA liecības saņēma 4.klases skolnieki - Amanda
Ziemele, Mārcis Glāznieks, 5.klases - Roberts Ķesteris, Dārta Luīze Melle, Artūrs
Jānis Ziemelis, 6.klases - Sofija Sāra Berkolde, Matīss Salmiņš, Karlīna Keita
Stivka, Nellija Bērziņa, 7.klases - Katrīna Kalvīte, Anna Nikola Berkolde, Martins
Kristers Celms, Gerda Asnāte Berkolde, Anna Estere Tauriņa, 9.klases - Elizabete
Galvane, Ramona Rudzīte, Amanda Solima, Monta Zauriņa, 11.klases - Ričards
Didriksons, Elvis Dambrovs, 12.klases -
Anete Antiņa.
SUDRABA liecības saņēma 5.klases skolnieki - Alise
Kaufmane, Andis Kokarevičs, Keita Ļapere, 8.klases - Annija Lapkaša, Rihards
Livkišs, Anda Venere, Ernests Pauls Mednis, 9.klases - Tīna Tuļķe, 11.klases - Ērika
Jermacāne.
PATEICĪBAS par labām un teicamām sekmēm saņēma 1.klases
skolnieki -
Ernests Berkolds, Anete Čable, Arnis Čablis, Lauma Glāzniece, Beatrise Kārkliņa,
Loreta Liepiņa, Everests Lūkins, Luīze Mozga, Vanda Ušakova, Kārlis Valters
Ločmelis, 2.klases - Teodors Balodis, Ronalds Brekte, Nellija Heisele, Paula
Kūriņa, Karlīna Zariņa, 3.klases - Dāvids Stepe, Marija Ina Brekte, Miķelis
Salmiņš, Patriks Kupcis, Marsels Lūkins, Mišela Tīna Berkolde, Mairis Krēsliņš,
Made Vanaga, 5.klases - Dace Groševa, Samanta Ice, Laine Aploka, 6.klases - Valdis
Grīslis, Adrians Stepe, 9.klases - Krista Čable, Lauris Markuss Vīksniņš, 12.klases
- Violeta Semjonova.
❤️ Kā labākā Valentīndienas kolāža tiek atzīta - 5.klases kolāža
❤️ Labāko Valentīndienas pastaigu veicis - Arvis Šuksts (12. klase)
❤️ Radošāko mākslas darbu izveidojusi - Lauma Glāzniece (1.klase)
1. klase Luīze Mozga Beatrise Kārkliņa Anete Čable Arnis Čablis Lauma Glāzniece Ernests Berkolds Loreta Liepiņa | 2.klase Paula Kūriņa Karlīna Zariņa Nellija Heisele Teodors Balodis Jēkabs Krēsliņš Tomass Tomiņš | 3.klase Dāvids Stepe Marija Ina Brekte Made Vanaga Patriks Kupcis Marsels Lūkins Miķelis Salmiņš Mairis Krēsliņš | 4.klase Mārcis GlāznieksAmanda Ziemele Katrīna Vita Žīgure |
5.klase Samanta Ice Dārta Luīze Melle Evelīna Uiska Roberts Ķesteris | 6.klase Sofija Sāra Berkolde Nellija Bērziņa Matīss Salmiņš Karlīna Keita Stivka Kitija Tomiņa | 7.klase Anna Nikola Berkolde Martins Kristers Celms Katrīna Kalvīte Adrians Stepe | 8.klase Gerda Asnāte Berkolde Annija Lapkaša Rihards Livkišs Ernests Pauls Mednis Anna Estere Tauriņa Anda Venere |
9.klase Krista Čable Elizabete Galvane Ramona Rudzīte Amanda Solima Tīna Tuļķe Monta Zauriņa | 11.klase Elvis Dambrovs Ričards Didriksons | 12.klase Anete Antiņa |
18.septembrī Lejasciemā norisinājās Olimpiskā diena 2020 – Gulbenes novada skolu KROSS!
2019./2020. m.g. izskaņā Gulbenes novada pedagogu konferencē tika pasniegtas Gulbenes novada pašvaldības Pateicības: