Bibliotēka/ Lasītava

Skolā skolēniem ir pieejama daudzfunkcionālā telpa – lasītava. Vieta, kur skolēns var:

• piekļūt sev nepieciešamajai informācijai ne tikai grāmatu formā, bet arī izmantojot datubāzes, interneta resursus, citu bibliotēku krājumu;
  • uzturēties savā brīvajā laikā, lasot, spēlējot dažādas galda spēle;
  • pildīt mājas darbus vai veikt citus mācību uzdevumus;
  • apvākot grāmatas.

2022.gada 25.martā jau ceturto reizi Lejasciema vidusskolā norisinājās Skaļās lasīšanas konkurss.
Skolas konkursam tika izvirzīti 22 skolēni. Pateicības saņēma: 1.-4.klašu grupā Viktorija Kupce, Kristers Ābele, Anete Čable, Lauma Glāzniece, Beatrise Kārkliņa, Alise Vanaga, Made Vanaga, Jāzeps Kubuliņš.

1.vieta - Nellija Heisele
2.vieta - Teodors Balodis
3.vieta- Mairis Krēsliņš

5.-9.klašu grupā pateicība Paulai Vanagai, Kristiānai Kanderei, Dārtai Luīzei Mellei, Valdim Grīslim, Ernestam Paulam Mednim, Gerdai Asnātei Berkoldei, Anastāsijai Tumanei.
1.vieta - Matīss Salmiņš
 2.vieta - Nellija Bērziņa