Bibliotēka/ Lasītava

Skolā skolēniem ir pieejama daudzfunkcionālā telpa – lasītava. Vieta, kur skolēns var:

• piekļūt sev nepieciešamajai informācijai ne tikai grāmatu formā, bet arī izmantojot datubāzes, interneta resursus, citu bibliotēku krājumu;
  • uzturēties savā brīvajā laikā, lasot, spēlējot dažādas galda spēle;
  • pildīt mājas darbus vai veikt citus mācību uzdevumus;
  • apvākot grāmatas.

LEJASCIEMA PAMATSKOLAS SKAĻĀS LASĪŠANAS KONKURSA 2024.GADA REZULTĀTI

Skolas konkursam tika izvirzīti 23 skolēni. 1.-4.klašu grupā pateicības saņēma: Marta Medne, Zemgus Mūrnieks, Anitra Čable, Melānija  Inda, Lauma Glāzniece, Ernests Berkolds.
1.vieta - Lauris Jānis Galviņš
2.vieta - Emīlija Riekstiņa, Sabīne Pērkone
3.vieta- Roberts Kirillovs, Daniels Biezais
5.-9.klašu grupā pateicības saņēma: Alise Vanaga, Armands Pakalnietis, Nellija Heisele, Keita Estere Mūrniece, Dāvids Stepe, Mārcis Glāznieks, Evelīna Uiska, Matīss Salmiņš.
1.vieta - Laima Zvirbule
2.vieta - Paula Vanaga
3.vieta - Aleksis Pērkons, Enija Lavandele
2023.gada 18.maijā 5.klases skolēni Made Vanaga un Dāvids Stepe pārstāvēja skolu reģionālajās Skaļās lasīšanas sacensībās Gulbenes novada bibliotēkā.
Apsveicam Madi Vanagu ar izcīnītu 2.vietu!

Lejasciema pamatskolas skaļās lasīšanas konkursa 2023.gada rezultāti

Skolas konkursam tika izvirzīti 26 skolēni. 1.-4.klašu grupā pateicības saņēma:  Anitra Čable, Eila Grunte, Madlēna KrūmiņaLaura Šteinberga, Beatrise Kārkliņa, Alise Vanaga, Teodors Balodis, Paula Kūriņa, Krišjānis Kristens Ozols.
1.vieta - Viktorija Kupce
2.vieta - Sabīne Pērkone
3.vieta- Nellija Heisele
5.-9.klašu grupā pateicības saņēma: Marija Ina Brekte, Dāvids Stepe, Paula Vanaga, Kristiāna Kandere, Amanda Ziemele, Evelīna Uiska, Laine Aploka, Agate Paula Žīgure, Nellija Bērziņa.
1.vieta - Valdis Grīslis, Rēzija Kramiņa, Raivis Vidzis
2.vieta - Made Vanaga
3.vieta - Andis Kokarevičs

2022.gada 25.martā jau ceturto reizi Lejasciema vidusskolā norisinājās Skaļās lasīšanas konkurss.

Skolas konkursam tika izvirzīti 22 skolēni. 1.-4.klašu grupā pateicības saņēma:  Viktorija Kupce, Kristers Ābele, Anete Čable, Lauma Glāzniece, Beatrise Kārkliņa, Alise Vanaga, Made Vanaga, Jāzeps Kubuliņš.

1.vieta - Nellija Heisele
2.vieta - Teodors Balodis
3.vieta- Mairis Krēsliņš

5.-9.klašu grupā pateicības saņēma: Paula Vanaga, Kristiāna Kandere, Dārta Luīze Melle, Valdis Grīslis, Ernests Pauls Mednis, Gerda Asnāte Berkolde, Anastāsija Tumane.
1.vieta - Matīss Salmiņš
 2.vieta - Nellija Bērziņa