gada balva 2026










Sveicam 8.klases skolēnu komandu “Mikipupas” ar iegūto 3.vietu un 1000 eiro naudas balvu VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) organizētajā mācību projekta “Gribu būt mobils” finālā Rīgā. Komandu pārstāvēja Marija Ina Brekte, Made Vanaga, Patriks Kupcis, Jāzeps Kubuliņš, Matīss Salmiņš. Paldies skolotājai J.Kazainei par ieguldīto darbu un skolēnu sagatavošanu konkursam.




14. maijā norisinājās Gulbenes novada skolu sacensības “Vieglatlētikas daudzcīņā” U-14 un U-16 vecuma grupās (pildbumbas mešanā, tāllēkšanā, sprintā un izturības skrējienā). Sveicam ar iegūto 2.vietu 6.klases skolēnu Armandu Pakalnieti, ar 3.vietu 5.klases skolēnu Danielu Biezo un 8.klases skolēnu Mārci Glāznieku. Paldies sporta skolotājam A.Bērziņam par skolēnu sagatavošanu sacensībām.


Savukārt, 15.novembrī Gulbenes novada Druvienas, Lizuma, Rankas, Tirzas pagastu apvienības PATEICĪBAS rakstu par atsaucību un atbalstu pagasta vides uzlabošanā saņēma Ginta Tamme, 17.novembrī Gulbenes novada Lejasciema, Beļavas pagastu apvienības PATEICĪBAS rakstu par ilggadīgu ieguldījumu Lejasciema pagasta attīstībā un identitātes stiprināšanā un sudraba POGU saņēma Dace Milne.

Sveicam 2.,3.klašu deju kolektīvu ar iegūto II pakāpi Gulbenes novada skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudē - skatē "Es atvēru Laimas dārzu". Paldies deju skolotājai I.Eidukai.
Skolas skaļās lasīšanas konkursam tika izvirzīti 23 skolēni. 1.-4.klašu grupā pateicības saņēma: Marta Medne, Zemgus Mūrnieks, Anitra Čable, Melānija Inda, Lauma Glāzniece, Ernests Berkolds.
1.vieta - Lauris Jānis Galviņš
2.vieta - Emīlija Riekstiņa, Sabīne Pērkone
3.vieta- Roberts Kirillovs, Daniels Biezais
5.-9.klašu grupā pateicības saņēma: Alise Vanaga, Armands Pakalnietis, Nellija Heisele, Keita Estere Mūrniece, Dāvids Stepe, Mārcis Glāznieks, Evelīna Uiska, Matīss Salmiņš.
1.vieta - Laima Zvirbule
2.vieta - Paula Vanaga
3.vieta - Aleksis Pērkons, Enija Lavandele
Paldies skolotājām, kas skolēnus sagatavoja konkursam!
Šogad jau 15. reizi valstī norisinās CSDD rīkotais mācību projekts “Gribu būt mobils”. Projekta mērķis ir attīstīt 6.-8. klašu skolēnu satiksmes drošības pratību, sniedzot iespēju ne vien apgūt un papildināt zināšanas par dažādām ceļu satiksmes drošības tēmām, bet arī mudinot patstāvīgi domāt un analizēt savus un citu paradumus ceļu satiksmē.
Lejasciema pamatskolas 6.klases divas komandas šajā projektā nokļuva līdz pusfinālam, kurā komanda “Snikeri” (Dāvids, Patriks, Marsels, Glib, Georgii) izcīnīja godalgoto 3.vietu! Paldies skolotājai L.Černoglazovai!
