„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiek nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Sīkāka informācija atrodama "Latvijas skolas soma" mājas lapā: Latvijas skolas soma

Latvijas skolas somas piedāvājums apskatāms šeit: Skolēnu ekskursijas

LEJASCIEMA VIDUSSKOLAS SKOLĒNI IZMANTO "LATVIJAS SKOLAS SOMAS" PIEDĀVĀTĀS IESPĒJAS:

• Brīnišķīgā atvasaras dienā 2.un 3.klase devās mācību ekskursijā uz ZINOO centru Cēsīs un Līgatnes dabas takām. Projekta Skolas soma ietvaros mums bija iespēja piedalīties interaktīvā nodarbībā, kur visi kļuvām par inženieriem. Kad bija uzkonstruēti torņi, tad katrs varēja izmēģināt veiklību, prātu un drosmi līdzsvara trepēs, kosmosa kuģī, spēļu balkonā un daudzās citās atrakcijās.

Lejasciema vidusskola