„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiek nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Sīkāka informācija atrodama "Latvijas skolas soma" mājas lapā: Latvijas skolas soma

15.oktobris

4.-12.klašu skolēni un audzinātāji dodas uz Alūksnes k/c. Apmeklē Valsts svētku ieskaņas koncertu "Mana tautas dziesma".

2.oktobris

3. klases skolēnu ekskursija uz Valmieru, Valmieras teātra izrādes apmeklējums.

20.septembris

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma"ietvaros 20.septembrī 1. un 2.klases skolēni Alūksnes kultūras centrā apmeklēja koncertu "Mīļdziesmiņas". Koncertā piedalījās tādi pazīstami mākslinieki kā Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Goran Gora, kuri izdziedāja visiem zināmas dziesmas no multiplikāciju filmām.

Skolēniem vislielāko sajūsmu izraisīja R.Kaupera dziesma "Alfabēts".

Lejasciema vidusskola